Ortodontis Ankara

Ümitköy ortodonti uzmanı araştırması içerisine girdiyseniz bu konuda size yardımcı olmak isteriz. Sizlere çok yakın bir konumda Ümitköy bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ortodontis dişlerinizi hizalamak, ağzınızda doğru bir ısırık sağlamak ve estetik görünümünüzü iyileştirmek için eğitim almış diş hekimleridir. Ankara  Ümitköy ortodonti uzmanı Özge Batmaz, dişlerinizi düzgün bir şekilde hizalamak ve mükemmel bir gülümseme elde etmek için size yardımcı olabilir.

Ümitköy ortodonti uzmanı, yüksek eğitimli ve tecrübeli hekimlerdir. Uzmanlar, dişlerinizi ve ağzınızı geniş kapsamlı bir şekilde değerlendirerek, ihtiyacınıza uygun tedavi seçenekleri sunarlar. Çocuklar ve yetişkinler için birçok farklı ortodontik tedavi seçeneği mevcuttur ve Ümitköy ortodonti uzmanı Özge Batmaz, en son teknoloji ve cihazları kullanarak size en uygun tedaviyi sunarlar. İntagram

Ümitköy Ortodonti Uzmanı İle Estetik Görünümünü İyileştirmek

Ümitköy ortodonti uzmanı, diş teli takmak, braketler, teller, lastikler ve diğer ortodontik cihazlar gibi birçok tedavi seçeneği sunarlar. Ayrıca, Invisalign adı verilen şeffaf diş teli seçeneği de sunabilirler. Bu tedaviler, dişlerinizi düzeltmek, çarpık dişleri hizalamak, aşırı aralıkları kapamak ve dişlerinizin estetik görünümünü iyileştirmek için kullanılır. Geniş çaplı bir eğitim ve deneyimi sayesinde, diş çapraşıklıklarını düzeltmek için en iyi tedavi seçeneğini sunarlar. Çene cerrahisi, ortognatik cerrahi ve diğer ileri teknikler, bu uzmanların tedavi seçenekleri arasındadır.

Tedavi süreci boyunca sizi her adımda bilgilendirirler ve tedavinin sonucunu elde etmenize yardımcı olurlar. Ümitköyde ortodonti uzmanı Özge Batmaz, dişlerinizi mükemmel bir hale getirmek için size en iyi tedavi seçeneklerini sunan yüksek eğitimli ve tecrübeli diş hekimleridir.

Ortodonti Uzmanı Ne Yapar?

Ortodonti uzmanı, diş, çene ve yüz bölgesindeki bozuklukları teşhis etmek ve tedavi etmek için eğitim almış bir diş hekimidir. Ortodontik tedavilerin eğitimi sadece 4 yıllık uzmanlık eğitimi sürecinde verilmektedir. 4 yıllık ortodonti uzmanlı eğitimini başarı ile tamamlayabilen ortodonti uzmanları, ortodontik tedavilerin uygulanması konusunda yetkin kişilerdir. Genellikle dişleri doğru bir şekilde hizalamak, ağızda doğru bir ısırık sağlamak ve estetik görünümü iyileştirmek için düzenli diş teli takma ve diğer ortodontik cihazlar kullanır.

Ortodontis, dişlerin, çenenin ve yüzün karmaşık yapısını anlayarak, hastaların dişlerinin doğru bir şekilde hizalanması için özel olarak tasarlanmış cihazlar kullanır. Bu cihazlar arasında şeffaf plaklar,braketler, teller, lastikler ve diğer aksesuarlar gibi farklı tiplerde diş telleri yer alır. Bu cihazlar sayesinde, dişlerin düzgün hizalanması ve dişler arasındaki boşlukların kapatılması sağlanır.

Dişlerin Doğru Hizalanmasını ile Sağlıklı Diş yapısı

Ortodonti uzmanları aynı zamanda, çene ve yüz bölgesindeki doğuştan gelen ve sonradan oluşan bozuklukların tedavisinde de uzmanlaşmıştır. Bunlar arasında çene cerrahisi, ortognatik cerrahi ve diğer ileri teknikler yer alalır. Ümitköy ortodonti uzmanı, dişlerin doğru hizalanmasını ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlamak için bir dizi teknik ve cihaz kullanır. Ayrıca çene ve yüz bölgesindeki bozuklukların tedavisi için de uzmanlaşmıştır.

Ortodontik tedavi denilince akla ilk gelen yöntem diş teli tedavisi yöntemidir. Tel tedavisi uzun yıllardır ortodonti uzmanları tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaya devam etmektedir. Ancak günümüzde estetik beklentilerin de artmasıyla tellerin ağızda görünmesini istemeyen, daha estetik ve daha konforlu ortodontik tedaviler arayan hastalar için telsiz tedavi olarak ta adlandırılan şeffaf plak tedavileri kullanılmaya başlanmıştır. Şeffaf plaklarla yapılan ortodontik tedaviler de tel tedavisi ile uygulanan ortodontik tedaviler kadar başarılı sonuçlar vermektedir. Böylece birçok hasta tarafından tercih edilmektedir.

Özge batmaz Ortodonti

Lingual Tedavi, Şeffaf Plak, Metal Diş Teli, Porselen Diş Teli, Damaklık, Ağız İçi Sabit Apareyler, Ağız İçi Hareketli Apareyler, Ağız Dışı Aparey, Estetik Diş Teli, Estetik Diş Teli, Ortognatik Ortodonti, Çocuk Ortodonti, Yetişkin Ortodonti, Düzeltici Ortodonti, Telsiz Ortodonti, Bonding Uygulaması, Lamina Porselen Kaplama

Özge Batmaz
ORTODONTİ TEDAVİ UZMANI

  • Yetişkinlerde Diş Teli Tedavisi

Yetişkinlerde Diş Teli Tedavisi Ankara’da

Yetişkinlerde diş teli takmak, daha düzgün bir gülümsemeye sahip olmanıza, ağız sağlığınızı iyileştirmenize ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca gelecekte ağrılı ve pahalı diş tedavilerinden kaçınmanıza da yardımcı olabilir. Artık Ankara’da diş teli takmayı seçen