Ortodonti, dişlerin ve çenelerin düzgün hizalanmasını sağlayan bir diş hekimliği dalıdır. Ankara’da, birçok deneyimli ve uzman ortodontist bulunmaktadır. Sağlıklı bir gülüşe sahip olmak isteyenler için Ankara ortodontist önerileri ve seçenekleri büyük önem taşır.

Deneyim ve Uzmanlık Düzeyini Değerlendirin

Ankara ortodontist önerileri arasında deneyimli ve uzman hekimlere öncelik vermek önemlidir. Batmaz hekim profillerini inceleyin ve mezuniyetleri, sertifikaları, eğitimleri ve deneyimlerini kontrol edebilirsiniz. Daha önce gerçekleştirdikleri vakaların fotoğraflarını inceleyerek, başarı oranlarını ve estetik sonuçlarını için bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Ortodontist Önerileri İçin  Randevu Alın ve Konsültasyon Yapın

Ankara’da ortodontis önerisi için Özge Batmaz’dan randevu alarak bir konsültasyon yapmanız önemlidir. Konsültasyon sırasında, dişlerinizin ve çenelerinizin durumu değerlendirilecek, tedavi seçenekleri hakkında bilgi alacak ve ortodontist Özge Batmaz size uygun bir tedavi planı sunmasını sağlayacaktır. Ortodontistin iletişim tarzını, hastalarına nasıl yaklaştığını ve sizinle uyumlu bir çalışma sağlayıp sağlamadığını gözlemleyebilirsiniz.

Sonuç olarak, Ankara’da en iyi ortodontistleri bulmak için araştırma yapmanız ve seçenekleri değerlendirmeniz önemlidir. Tedavi seçeneklerini ve hekimlerin uzmanlık düzeylerini değerlendirebilir, randevu alarak konsültasyon yapabilir ve referansları değerlendirebilirsiniz. Sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip olmanızı sağlayacak doğru ortodontist seçimini yapmanız dileğiyle!

Ankara Ortodontist Doktor Tavsiyesi Dikkatte Alınmalıdır

Profesyonel ortodonti uzmanı size çalışmalarını göstermekten çekinmeyeceklerdir. Tedavisi bitmiş hastalarının örnek fotoğraflarına sahip olacaklardır. Şeffaf plak tedavisi ilerleyişi ve size olası sonuçları göstermeye fazlasıyla istekli olacaklar. Son bir karar vermeden önce hem fotoğraflara hem de doktor tavsiyesi dikkate almalısınız.

Ankara’da Şeffaf Plak

Ankara  Dentia Diş Kliniği Merkezinde, birçok hastamızın dişlerini etkili bir şekilde düzeltmek için şeffaf plak kullandık. Ortodonti şeffaf plaklar, dişlerinizi etkili bir şekilde düzeltmek için daha doğru bir yaklaşım sunar.

Şeffaf Plak Tedavi Süreci Nasıl İlerler

Şeffaf plak tedavi prosedürü basittir. Dişlerinizin Ankara diş kliniğimizde ölçülerinin alınmasıyla başlar. Dişlerinizin ölçülerine göre , tedavi boyunca takmanız için bir dizi özel şeffaf plak geliştirilecektir. Genellikle plaklar  bir iki haftada bir, dişler kaymaya ve yerine oturmaya başladığında değiştirilir. Şeffaf plaklar çıkarıla bilir olduğundan, yemek yeme, içme, diş fırçalama ve diş ipi kullanma asla engel olmaz. Invisalign tedavisi sırasında planlı kontroller gerekli olacaktır. Dişlerin yeni ve düzeltilmiş konumlarında tutmak için son bir tutucunun takılması gerekir.

 

Özge batmaz Ortodonti

Lingual Tedavi, Şeffaf Plak, Metal Diş Teli, Porselen Diş Teli, Damaklık, Ağız İçi Sabit Apareyler, Ağız İçi Hareketli Apareyler, Ağız Dışı Aparey, Estetik Diş Teli, Estetik Diş Teli, Ortognatik Ortodonti, Çocuk Ortodonti, Yetişkin Ortodonti, Düzeltici Ortodonti, Telsiz Ortodonti, Bonding Uygulaması, Lamina Porselen Kaplama

Özge Batmaz
ORTODONTİ TEDAVİ UZMANI

  • Yetişkinlerde Diş Teli Tedavisi

Yetişkinlerde Diş Teli Tedavisi Ankara’da

Yetişkinlerde diş teli takmak, daha düzgün bir gülümsemeye sahip olmanıza, ağız sağlığınızı iyileştirmenize ve özgüveninizi artırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca gelecekte ağrılı ve pahalı diş tedavilerinden kaçınmanıza da yardımcı olabilir. Artık Ankara’da diş teli takmayı seçen